پیشکسوتان2

 | تاریخ ارسال: 1398/9/6 | 


پیشکسوتان
 
دکتر سید تقی نعیمی
هیات علمی
بازنشسته
دکتر سید تقی نعیمی همکاری خود را در سال ۱۳۷۵ با دانشکده مهندسی پزشکی در گروه بیومواد در زمینه مواد فلزات آغاز نمودند و بعد از حدود ۳۰ سال خدمت صادقانه در سال ۱۳۸۳ بازنشسته شدند. روز‌های سرشار از شادی و سلامتی را برایشان آرزومندیم.
مرحوم دکتر فریبا اورنگ
هیات علمی
مرحوم
دکتر فریبا اورنگ همکاری خود را در سال ۱۳۷۵ با دانشکده مهندسی پزشکی در زمینه بیوپلیمرها آغاز نمودند و در سال ۱۳۸۷ در گذر زمان، در گذر بی صدای ثانیه های دنیای فانی، جرس کاروان از رحیل مسافری خبر می دهد که در سکونی آغازی بی پایان را می سراید. روحشان شاد.
مرحوم دکتر منصور وفادوست
هیات علمی
مرحوم
دکتر منصور وفادوست همکاری خود را در سال ۱۳۷۳ با دانشکده مهندسی پزشکی در زمینه پردازش تصاویر آغاز نمودند و در سال ۱۳۹۰ بعد از دهها سال مجاهدت فی سبیل الله در میدانهای سیاسی، فرهنگی، علمی و اجتماعی در کشور، دعوت حق را لبیک گفت. رحمت و رضوان الهی را برای آن مرحوم مسالت میکنیم.
دکتر فتح اله مضطرزاده
هیات علمی
بازنشسته
دکتر فتح اله مضطرزاده همکاری خود را در سال ۱۳۷۶ با دانشکده مهندسی پزشکی در زمینه بیو سرامیک آغاز نمودند ایشان در این سالها با عضویت در مجامع علمی، فرهنگی و بعد از به عهده گرفتن بسیاری ریاست ها و معاونت های  مختلف و کسب بسیاری از جوایز داخلی و بین المللی همانند استاد نمونه کشور، پژوهشگر برتر کشور و .. در سال ۱۳۹۷ به جمع پیشکسوتان دانشکده پیوستند. آرزو سلامت و سعادت روز افزون برای ایشان را داریم.
 
گیتی امیری
کادر اداری
بازنشسته
سرکار خانم گیتی امیری همکاری خود را از مهر ۷۶ با دانشکده مهندسی پزشکی آغاز نمودند وبا حضور صمیمانه و  بامهرشان تلاش بسیاری در پیشبرد اهداف دانشکده تازه تاسیس مهندسی پزشکی نمودند و بعد از ۱۶ سال تلاش در سال ۹۲ به جمع پیشکسوتان دانشکده پیوستند و بازنشسته شدند.
حسن حسینی گوراب
کادر اداری
بازنشسته
جناب آقای حسن حسینی همکاری خود را از سال ... با دانشکده آغاز نمودند و در سال ۱۳۹۶ به جمع پیشکسوتان دانشکده پیوستند و بازنشسته شدند.
محمد علی خلیلی
کادر اداری
بازنشسته
جناب آقای محمد علی خلیلی همکاری خود را از سال .. با دانشکده آغاز نمودن و در سال .. به جمع پیشکسوتان دانشکده پیوستند و بازنشسته شدند.
علی محمدی
کادر اداری
بازنشسته
جناب آقای علی محمدی همکاری خود را از سال .. با دانشکده آغاز نمودن و در سال .. به‌ جمع‌ پیشکسوتان دانشکده پیوستند و بازنشسته شدند.
 
زهرا آهنگری
کادر اداری
بازنشسته
سرکار خانم زهرا آهنگری از سال ۱۳۷۷در زمینه خدمات آموزشی مقطع کارشناسی و دکتری، ارتقاء و ترفیع اساتید، حق التدریس و کارشناس قطب مهندسی پزشکی تا سال ۱۳۹۶با دانشکده مهندسی پزشکی همکاری داشتند و در این مدت ۲ بار به عنوان کارمند نمونه برگزیده شدند. ایشان یک دوره نیز نماینده دانشکده در شورای کارکنان دانشگاه بودند. در سال ۱۳۹۶ با رتبه یک به جمع پیشکسوتان دانشکده پیوستند و بازنشسته شدند.
پروانه دهقان
کادر اداری
بازنشسته
سرکار خانم پروانه دهقان از سال ۱۳۷۷ در زمینه خدمات آموزشی مقطع کارشناسی ارشد، حق التدریس و کارورزی تا سال ۱۳۹۷با دانشکده مهندسی پزشکی همکاری داشتند و در این مدت ۴ بار به عنوان کارمند نمونه برگزیده شدند. ایشان یک دوره نیز نماینده دانشکده در شورای کارکنان دانشگاه بودند. در سال ۱۳۹۷ به جمع پیشکسوتان دانشکده پیوستند و بازنشسته شدند.
شهره محسنی
کادر اداری
بازنشسته
سرکار خانم شهره محسنی همکاری خود را در دفتر آموزش تحصیلات تکمیلی دانشکده مهندسی پزشکی از سال ۹۲۱۳آغاز نمودند ایشان بعد از 25 سال سابقه ماثر در دانشگاه امیرکبیر در سال ۹۸۱۳ به جمع پیشکسوتان دانشکده پیوستند بازنشستگی فصل نوینی از زندگی و آغازی برای زندگی با شیوه‌ها و ایده‌های جدید است. امیدواریم این دوران از پربارترین و شادترین مراحل زندگیایشان باشد.
محمدرضا یاوری
کادر اداری
بازنشسته
جناب آقای محمد رضا یاوری همکاری خود را از سال ۱۳۷۹ با دانشکده آغاز نمودند و در سال ۱۳۹۶ بعد از ۳۱ سال سابقه کاری و کسب یکبار کارمند نمونه ای به جمع پیشکسوتان دانشکده پیوستند و بازنشسته شدن.ایشان همچنان با آزمایشگاه تجهیزات پزشکی همکاری دارند.برای ایشان آرامش  و سلامتی آرزومندیم.
 
دکتر مهران صولتی هشجین
هیات علمی
بازنشسته
دکتر مهران صولتی هشجین همکاری خود را در سال ۱۳-- با دانشکده مهندسی پزشکی در گروه بیومواد در زمینه بیومتریالها و نانومتریالها آغاز نمودند و بعد از حدود ۳۰ سال خدمت صادقانه در سال ۹8۱۳ بازنشسته شدند. روز‌های سرشار از شادی و سلامتی را برایشان آرزومندیم.
دکتر سهیلا سلحشور کردستانی
هیات علمی
بازنشسته
دکتر سهیلا سلحشور کردستانی همکاری خود را در سال ۸۲۱۳ با دانشکده مهندسی پزشکی در گروه بیومواد در زمینه بیولوژی مولکولی آغاز نمودند. ایشان یک دوره به عنوان مدیر گروه بیومتریال دانشکده عهده دار مسئولیت بودند. در این دوران ایشان به عنوانهای استاد برجسته زن در ایران، محقق برتر و دیگر تقدیر نامه ها دست یافتند. و بعد از حدود 27 سال خدمت صادقانه در سال ۹۸۱۳ بازنشسته شدند. روز‌های سرشار از شادی و سلامتی را برایشان آرزومندیم.
اشرف موسوی
کادر اداری
...
.
همکاران سابق
 
دکتر سیامک نجاریان
هیات علمی
عضو سابق
دکتر سیامک نجاریان همکاری خود را در سال ۱۳۷۵ با دانشکده مهندسی پزشکی آغاز نمودند و تا سال ۱۳۹۱ در گروه بیومکانیک با دانشکده همکاری داشتند ایشان یک دوره در سمت ریاست دانشکده و دو دوره به عنوان مدیرگروه و در دیگر سمتها عهده دار  مسئویت بودند .در این دوران ایشان به عنوانهای استاد نمونه کشوری ،استاد نمونه دانشکده و دیگر تقدیر نامه ها دست یافتند.
دکتر محمد خسروشاهی
هیات علمی
عضو سابق
دکتر‌سید‌محمد‌خسروشاهی همکاری خود را در سال ۱۳۷۵ با دانشکده مهندسی پزشکی آغاز نمودند و تا سال ۱۳۹۱ در زمینه لیزر و کاربردهای آن با دانشکده همکاری داشتند. ایشان عهده دار سرپرستی آزمایشگاه لیزر و نانوبیوفتونیک بودند.کتاب لیزر و کاربردهای آن در پزشکی ایشان به عنوان کتاب برگزیده چهاردهمین همایش معرفی کتاب برتر دانشگاهی در سال 83 انتخاب شد.
دکتر شهریار غریب‌زاده
هیات علمی
عضو سابق
دکتر شهریار غریب‌زاده همکاری خود را ...

دفعات مشاهده: 5861 بار   |   دفعات چاپ: 607 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر