پیشکسوتان2

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۸/۹/۶ | 


پیشکسوتان
 
دکتر سید تقی نعیمی
هیات علمی
بازنشسته
دکتر سید تقی نعیمی همکاری خود را در سال ۱۳۷۵ با دانشکده مهندسی پزشکی در گروه بیومواد در زمینه مواد فلزات آغاز نمودن و بعد از حدود ۳۰ سال خدمت صادقانه در سال ۱۳۸۳ بازنشسته شدند.آرزوی روز‌های سرشار از سلامتی، شادی و لذت بخش را برایشان داریم.
مرحوم دکتر فریبا اورنگ
هیات علمی
مرحوم
دکتر فریبا اورنگ همکاری خود را در سال ۱۳۷۵ با دانشکده مهندسی پزشکی در زمینه بیوپلیمرها آغاز نمودن و در سال ۱۳۸۷ در گذر زمان، در گذر بی صدای ثانیه های دنیای فانی، جرس کاروان از رحیل مسافری خبر می دهد که در سکونی آغازی بی پایان را می سراید.روحشان شاد.
مرحوم منصور وفادوست
هیات علمی
مرحوم
دکتر منصور وفادوست همکاری خود را در سال ۱۳73 با دانشکده مهندسی پزشکی در زمینه پردازش تصاویر آغاز نمودن و در سال ۱۳90 بعد از دهها سال مجاهدت فی سبیل الله در میدانهای سیاسی، فرهنگی، علمی و اجتماعی در کشور، دعوت حق را لبیک گفت. رحمت و رضوان الهی را برای آن مرحوم مسالت میکنیم.
دکتر فتح اله مضطرزاده

هیات علمی
بازنشسته
دکتر فتح اله مضطرزاده همکاری خود را در سال ۱۳76 با دانشکده مهندسی پزشکی در زمینه بیو سرامیک آغاز نمودن ایشان در این سالها با عضویت در مجامع علمی، فرهنگی و بعد از به عهده گرفتن بسیاری ریاست ها و معاونت های  مختلف و کسب بسیاری از جوایز داخلی و بین المللی همانند استاد نمونه کشور، پژوهشگر برتر کشور و .. در سال ۱۳97 به جمع پیشکسوتان دانشکده پیوستند. آرزو سلامت و سعادت روز افزون برای ایشان را داریم.
 
گیتی امیری
کادر اداری
بازنشسته
سرکار خانم گیتی امیری همکاری خود را از مهر ۷۶ با دانشکده مهندسی پزشکی آغاز نمودند وبا حضور صمیمانه و  بامهرشان تلاش بسیاری در پیشبرد اهداف دانشکده تازه تاسیس مهندسی پزشکی نمودند و بعد از ۱۶ سال تلاش در سال ۹۲ به جمع پیشکسوتان دانشکده پیوستند و بازنشسته شدن.
حسن حسینی گوراب
کادر اداری
بازنشسته
جناب آقای حسن حسینی همکاری خود را از سال ۱۳۰۰ با دانشکده آغاز نمودن و در سال ۱۳۹۶ به جمع پیشکسوتان دانشکده پیوستند و بازنشسته شدن.
محمد علی خلیلی
کادر اداری
بازنشسته
جناب آقای محمد علی خلیلی همکاری خود را از سال .. با دانشکده آغاز نمودن و در سال .. به جمع پیشکسوتان دانشکده پیوستند و بازنشسته شدن.
علی محمدی

کادر اداری
بازنشسته
جناب آقای علی محمدی همکاری خود را از سال .. با دانشکده آغاز نمودن و در سال ..به‌جمع‌پیشکسوتان دانشکده پیوستند و بازنشسته شدن.
 
زهرا آهنگری
کادر اداری
بازنشسته
سرکار خانم زهرا آهنگری از سال ۱۳۷۷در زمینه خدمات آموزشی مقطع کارشناسی و دکتری، ارتقاء و ترفیع اساتید، حق التدریس و کارشناس قطب مهندسی پزشکی تا سال ۱۳۹۶با دانشکده مهندسی پزشکی همکاری داشتند و در این مدت ۲ بار به عنوان کارمند نمونه برگزیده شدند. ایشان یک دوره نیز نماینده دانشکده در شورای کارکنان دانشگاه بودند. در سال ۱۳۹۶ با رتبه یک به جمع پیشکسوتان دانشکده پیوستند و بازنشسته شدن.
پروانه دهقان
کادر اداری
بازنشسته
سرکار خانم پروانه دهقان از سال ۱۳۷۷در زمینه خدمات آموزشی مقطع کارشناسی ارشد، حق التدریس و کارورزی تا سال ۱۳۹۷با دانشکده مهندسی پزشکی همکاری داشتند و در این مدت ۴ بار به عنوان کارمند نمونه برگزیده شدند. ایشان یک دوره نیز نماینده دانشکده در شورای کارکنان دانشگاه بودند. در سال ۱۳۹۷ به جمع پیشکسوتان دانشکده پیوستند و بازنشسته شدن.
شهره محسنی
کادر اداری
بازنشسته
سرکار خانم شهره محسنی همکاری خود را دردفتر آموزش تحصیلات تکمیلی دانشکده مهندسی پزشکی از سال 1392 آغاز نمودن ایشان بعد از 25 سال سابقه ماثر در دانشگاه امیرکبیر در سال 1398 به جمع پیشکسوتان دانشکده پیوستند بازنشستگی فصل نوینی از زندگی و آغازی برای زندگی با شیوه‌ها و ایده‌های جدید است. امیدواریم این دوران از پربارترین و شادترین مراحل زندگیایشان باشد.
محمدرضا یاوری

کادر اداری
بازنشسته
جناب آقای محمد رضا یاوری همکاری خود را از سال ۱۳79 با دانشکده آغاز نمودن و در سال ۱۳۹۶ بعد از 31 سال سابقه کاری و کسب یکبار کارمند نمونه ای به جمع پیشکسوتان دانشکده پیوستند و بازنشسته شدن.ایشان همچنان با آزمایشگاه تجهیزات پزشکی همکاری دارند.برای ایشان آرامش ذهن و سلامتی آرزومندیم.
همکاران سابق
 
دکتر سیامک نجاریان
هیات علمی
عضو سابق
دکتر سیامک نجاریان همکاری خود را در سال 1375 با دانشکده مهندسی پزشکی آغاز نمودند و تا سال ۱۳91 در گروه بیومکانیک با دانشکده همکاری داشتند ایشان یک دوره در سمت ریاست دانشکده و دو دوره به عنوان مدیرگروه و در دیگر سمتها عهده دار  مسئویت بودند .در این دوران ایشان به عنوانهای استاد نمونه کشوری ،استاد نمونه دانشکده و دیگر تقدیر نامه ها دست یافتند.
دکتر محمد خسروشاهی
هیات علمی
عضو سابق
دکتر‌سید‌محمد‌خسروشاهی همکاری خود را در سال ۱۳75 با دانشکده مهندسی پزشکی آغاز نمودند و تا سال ۱۳91 در زمینه لیزر و کاربردهای آن با دانشکده همکاری داشتند. ایشان عهده دار سرپرستی آزمایشگاه لیزر و نانوبیوفتونیک بودند.کتاب لیزر و کاربردهای آن در پزشکی ایشان به عنوان کتاب برگزیده چهاردهمین همایش معرفی کتاب برتر دانشگاهی در سال 83 انتخاب شد.
دکتر شهریار غریب‌زاده
هیات علمی
عضو سابق
دکتر شهریار غریب‌زاده همکاری خود را ...

دفعات مشاهده: 370 بار   |   دفعات چاپ: 32 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر