برنامه و دستورالعمل مصاحبه دکتری سال ۱۴۰۰دانشکده مهندسی پزشکی ویژه داوطلبان

 | تاریخ ارسال: 1400/3/12 | 
 
دستورالعمل مصاحبه دکتری سال 1400 دانشکده مهندسی پزشکی به صورت آنلاین
 1. لطفاً به دستورالعمل نحوه استفاده از سامانه و آموزش برنامه Adobe connect در سایت دانشکده توجه فرمائید.
 2. داوطلبان لازم است حتماً میکروفون و وب کم داشته باشند.
 3. توصیه اکید می شود برای پیشگیری از اختلال احتمالی در اینترنت، حتما به دو خط اینترنتی دسترسی داشته باشید.
 4.  ساعت مصاحبه و برنامه زمان بندی، از طریق سایت دانشکده به اطلاع داوطلبان رسیده است، لطفا به زمان اختصاص یافته توجه و دقت کافی داشته باشید، بدیهی است مسئولیت هر گونه تأخیر در وارد شدن به سامانه بعهده داوطلب می باشد.
 5. برای هر گروه آموزشی، در سامانه میتینگ، یک لینک مصاحبه با پسوند iv و یک لینک اتاق انتظار waiting Room) ( با پسوند wr به شرح زیر تعریف شده است:
 1. داوطلب بعنوان مهمان (guest) با شناسه “AB”  وارد خواهد شد که در آن به ترتیب A نام خانوادگی و B کد ملی داوطلب است.
 2. داوطلب می بایست حداقل 15 دقیقه قبل از زمان اعلام شده برای مصاحبه، از طریق سامانه میتینگ، وارد اتاق انتظار شود.
 3.  از داوطلبان درخواست می شود تمامی مدارک و مستندات خود را جهت ارائه احتمالی به افراد مصاحبه گر، به صورت یک فایل PDF آماده داشته باشند.
 
 1. در اتاق انتظار (wr) ، host یا رئیس جلسه انتظار که از بین اساتید گروه مربوطه تعیین شده است، پس از احراز هویت داوطلب از طریق وبکم، به داوطلب در مورد نحوه ارائه و پاسخگویی به سؤالات، راهنمایی های لازم را ارائه داده و به محض اتمام زمان نفر قبلی مصاحبه شونده، با تأیید رئیس جلسه مصاحبه، داوطلب را به لینک اتاق مصاحبه هدایت می کند.
 2. پس از ورود داوطلب به جلسه مصاحبه، توسط host جلسه وضعیت دانشجو از مهمان به ارائه دهنده (presenter)تغییر می یابد تا امکان ارائه مدارک و مستندات درخواستی را داشته باشد. (بدیهی است مستندات خواسته شده از داوطلب، قبل از جلسه مصاحبه در اختیار مدیران محترم گروهها قرار خواهد گرفت).
 3. توصیه شده است که هر فرد حتماً در زمان تعیین شده خود (اطلاع رسانی شده در سایت دانشکده)، وارد شود و اگر در حین انجام مصاحبه مشکلی پیش آمد یا اساتید به زمان بیشتری نیاز داشتند، فرد رأس ساعت مقرر (پس از 15 یا 20 دقیقه) خارج شده تا زمان فرد بعدی دچار مشکل نشود. گروه می تواند در پایان زمان برگزاری جلسه مصاحبه تمامی افراد، زمانی اضافه در نظر بگیرد و به فرد مصاحبه شونده اعلام نماید که برای ادامه جلسه مصاحبه در ساعت مورد نظر وارد سامانه گردد.
 • اطلاعات زمان بندی در ضمیمه این اطلاعیه موجود می باشد.


دفعات مشاهده: 3245 بار   |   دفعات چاپ: 86 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر